KOLEKCE HCF – CODE:1516
KOLEKCE HCF – CODE:1516
KOLEKCE HCF – CODE:1516
KOLEKCE HCF – CODE:1516
KOLEKCE HCF – CODE:1516
KOLEKCE HCF – CODE:1516

KOLEKCE HCF – CODE:1516

Salon Petra Koppová jakožto člen prestižní asociace HCF si vám dovolujeme představit žhavou novinku z Paříže kolekci CODE:1516 pro nadcházející sezónu Podzim / Zima 2015. Náš zkušený tým kadeřníků je připraven vám nabídnout nové techniky, vypracované střihy a módní barvy podle pařížských ulic. Přijďte si pro váš nový podzimní střih z rukou našich kadeřníků, kteří mají svou práci rádi. Těšíme se na vás!

Historie HCF byla založena v roce 1945 po druhé světové válce, kdy nastalo velké rozvíjení všech lidských aktivit, včetně nutnosti rozvíjení krásy a ducha, které obohacují duchovní rozměr lidstva.

Zakladatelem asociace HCF byl Alexandre de Paris, který vytvářel nové účesy hvězdám uměleckého a filmového světa 50. a 60. letech a ovlivňoval módu klientů kadeřnických salonů a svoji tvorbou tak vychovával novou poválečnou kadeřnickou generaci.

Spolu s dalšími kadeřnickými osobnostmi kadeřnické profese, kteří se vymykají svými projekty o ideách, kreativitě a ambicemi a chtějí svými profesními noblesními rukopisy přispívat k rozbíhání francouzského uměleckého stylu do zahraničí zakládá oficiální asociaci – vysoké kadeřnické česání – Le Haute Coiffure Francaise.

Dnes se asociace rozšířila do 40 zemí světa, 1500 salonů.

Asociace HCF ČR působí v České republice již 10 let, což svědčí o její kvalitě, která je neustále ověřována ze sídla světové HCF v Paříži.

Značka HCF – značka kvality kadeřnické profese po celém světě.