KOLEKCE HCF –  ONE
KOLEKCE HCF –  ONE
KOLEKCE HCF –  ONE
KOLEKCE HCF –  ONE
KOLEKCE HCF –  ONE
KOLEKCE HCF –  ONE

KOLEKCE HCF – ONE

Salon Petra Koppová jakožto člen prestižní asociace HCF si vám dovolujeme představit žhavou novinku z Paříže kolekci ONE pro nadcházející sezónu Jaro / Léto 2015.

Obměňujeme střihy a jednotlivé verze přizpůsobujeme požadavkům zákazníka. Zbavujeme je jednotvárnosti a tím získáváme lepší strukturu. HCF žena z letní kolekce 2015 je moderní, náročná a upřednostňuje styl casual rock. Je odlišná, ale stále jedinečná. Svůj účes nosí a vnímá jako život mnoha tváří. Její účes je odrazem přítomné chvíle. Více než kdykoliv jindy je tato žena HCF „ONE“. Současný muž, městský, sebevědomý a rockový typ, požaduje uvolněný účes odpovídající duchu doby. Jednoduchý a praktický pro zdánlivě plachý a zdánlivě krátký vzhled. Styl „ONE“ je jedinečně nekonečný.

Historie HCF byla založena v roce 1945 po druhé světové válce, kdy nastalo velké rozvíjení všech lidských aktivit, včetně nutnosti rozvíjení krásy a ducha, které obohacují duchovní rozměr lidstva.

Zakladatelem asociace HCF byl Alexandre de Paris, který vytvářel nové účesy hvězdám uměleckého a filmového světa 50. a 60. letech a ovlivňoval módu klientů kadeřnických salonů a svoji tvorbou tak vychovával novou poválečnou kadeřnickou generaci.

Spolu s dalšími kadeřnickými osobnostmi kadeřnické profese, kteří se vymykají svými projekty o ideách, kreativitě a ambicemi a chtějí svými profesními noblesními rukopisy přispívat k rozbíhání francouzského uměleckého stylu do zahraničí zakládá oficiální asociaci – vysoké kadeřnické česání – Le Haute Coiffure Francaise.

Dnes se asociace rozšířila do 40 zemí světa, 1500 salonů.

Asociace HCF ČR působí v České republice již 10 let, což svědčí o její kvalitě, která je neustále ověřována ze sídla světové HCF v Paříži.

Značka HCF – značka kvality kadeřnické profese po celém světě.