11234833_987617201262729_6592162869033521332_oDržitelka titulu AMBASSADOR PROFIBER L’ORÉAL PROFESSIONNEL, který se propůjčuje nejlepším kadeřníkům v každé zemi (v České republice působí v současnosti pouze s kadeřníkem Honzou Kořínkem).

Nic není nemožné„, je heslo, kterým se PETRA KORELOVÁ KOPPOVÁ, kadeřnice a poradkyně značky KÉRASTASE PARIS a majitelka prestižního kadeřnického salonu Salon Petra Koppová v Hradci Králové, řídí po celý život.

Je uznávanou odbornicí na poradenství a diagnózu vlasů i vlasové pokožky. Vedení společnosti L’ORÉAL PROFESSIONNEL se proto rozhodlo její letité zkušenosti využít a nabídlo jí spolupráci na novém vzdělávacím programu SALON PROGRESS.

Když před lety Petra obsadila 3.místo v prestižní soutěži Nejlepší kadeřník-poradce Kérastase 2009, dostala nabídku na užší spolupráci se značkou KÉRASTASE PARIS. Od té doby se datuje její školitelská a poradenská činnost. O principu poradenství v kadeřnickém salonu mluvila Petra na 7. Kongresu L’ORÉAL PROFESSIONNEL, který se konal 1.června 2011 v hotelu Hilton v Praze.

V roce 2010 zahájila značka KÉRASTASE PARIS projekt SALON PRIVILÉGE, zaměřený na zvýšení úrovně služeb a ziskovosti, kde se Petra společně s Vlastou Korbelovou (Vlasta – Vlasové studio, Praha) zapojily jako školitelky. Petra má na starosti několik salonů Kérastase v Čechách, na Moravě a na Slovensku a je zapojena do konečného rozhodovacího procesu o udělení titulu SALON PRIVILÉGE.

Na podzim roku 2012 se stala Petra Ambassadorkou SteamPod L’ORÉAL PROFESSIONNEL. Absolvovala také prestižní akademii střihu Stephan Academy a navštívila pařížský ateliér Alexandre De Paris. Pracuje výhradně s produkty L’ORÉAL PROFESSIONNEL, především s exkluzivní řadou výrobků KÉRASTASE PARIS, určenou náročným zákazníkům.

Historie a ocenění:

  • 21 let praxe v oboru
  • 1996 – založen SALON KOPPOVÁ
  • 2007 – získala jako salon certifikát kvality KONCEPT INSTITUT KÉRASTASE PARIS
  • 2011 – otevřeno vlasové studio SALON PETRA KOPPOVÁ v nových luxusních prostorech
  • 2012 – stala se ambassadorkou SteamPod L’ORÉAL PROFESSIONNEL
  • 2014 – získala jako salon prestižní ocenění HCF (Haute Coiffure Francaise)
  • 2015 – získala jako salon prestižní ocenění SALON PREMIUM
  • 2015 – finále na mezinárodní kadeřnické soutěži AICHI (ART IMAGE CHANGE INTERNATIONAL)

Patří také do skupiny těch nejkvalitnější salonů spolupracujících se značkou L‘ORÉAL PROFESSIONNEL, a proto může používat označení SALON PREMIUM.