AICHI 2015 – Kadeřnice Petra Korelová Koppová a vizážistka Jitka Zadobílková míří do finále!

AICHI 2015 – Kadeřnice Petra Korelová Koppová a vizážistka Jitka Zadobílková míří do finále!

11855719_1034301369927645_596666935007749540_nUž příští měsíc zasedne porota, aby vybrala vítěze 13. ročníku mezinárodní soutěže kadeřnické proměny AICHI 2015 (přesně Art Image Change International AICHI). Vítěze výběrového kola, jež postoupili do semifinále jsme vám již představili. 

Teď se můžete podívat na jedenáct vyvolených, které porota posílá do finále. Ve finále je také dvanáctá finalistka, kterou vybrali čtenáři Ona.dnes.cz Přestože porota zasedne už v srpnu, slavnostní vyhlášení výsledků proběhne až na slavnostním galavečeru 13. října 2015 v prostorách Fóra Karlín v Praze.

Finále rozhodně není jen o zaslání fotografie změny účesu. Finalisté se prostřednictvím proměněné modelky porotě představí živě. Předvést musí nejen změnu účesu, ale i celkové vizáže.

AICHI 2015 – soutěž kadeřnických proměn, jde do finále. Které proměny AICHI poslala porota do finále? Podívejte se, jak nás umí kadeřníci změnit!

Petra Korelová Koppová – Salon Petra Koppová, Hradec Králové

Proměny AICHI 2015 (13. ročník) – Petra Korelová Koppová - Salon Petra Koppová, Hradec Králové / dvanáctý finalista vybraný hlasováním čtenářů OnaDnes.cz

O soutěži AICHI

Proměny AICHI jsou jedinečnou evropskou soutěží pro kadeřníky. Má podpořit talent kadeřníků bez rozdílu věku, zkušeností nebo používané značky vlasové kosmetiky. Do soutěže proměn AICHI se mohou přihlásiti kadeřníci nejen z Česka, ale také ze zahraničí. Účast v soutěži je pro kadeřníky finančně nenáročná. Všechny pomůcky a vlasovou kosmetiku, vlasové modelky i fotodokumentaci ze semifinálového a finálového kola poskytuje kadeřníkům organizátor soutěže Bomton studia

Porota samozřejmě hodnotí anonymně. Proměny AICHI probíhají tříkolově. Nejdříve porota vybere 24 semifinalistů a to na základě zaslané fotografie proměny na vlastní modelce, kterou kadeřníci zašlou. Do finále pak už jde 12 finalistů, kteří realizují proměnu na modelce, jež si vylosují a to v daném časovém limitu. Výsledky jsou opět hodnoceny z fotografií, tentokrát ale pořízených profesionálním fotografem organizátora soutěže. 

Finále soutěže proměny AICHI probíhá opět s nově vylosovanou modelkou. Soutěžící sice zůstávají v anonymitě, porota už ale hodnotí modelku současně na fotodokumentaci a současně živě. Zároveň probíhá anonymní hlasování veřejnosti o cenu čtenářů OnaDnes.cz. Hlasování je ukončeno v průběhu slavnostního galavečera. Celkovým vítězem se stává kadeřník, který získá v součtu hodnocení semifinálového a finálového kola nejvíce bodů.

Zdroj obrázků a informací: AICHI

About the Author