L’Oréal Professionnel přichází s tajemstvím, jak potěšit všechny ženy, které si barví vlasy – přichází s revolučním barvicím systémem tón v tónu s dvojí vzájemně se doplňující technologií, šitý na míru pro splnění přání každé ženy – ať už má vlasy přírodní, barvené, melírované, zesvětlené, nebo po preparaci.

Dialight je první barva od L’Oréal Professionnel tón v tónu s acid technologií. Tato inovativní technologie má pH jemné k vlasům blížící se pH přírodních vlasů, a proto vlas nepoškozuje.

Napomáhá uhlazovat vlasové vlákno a to se potom stává hedvábným na dotek. Dialight byla speciálně vyvinuta pro vlasy zcitlivělé barvením, melírováním nebo po preparaci.

Diarichesse je barva tón v tónu s krytím bílých vlasů až do 70 %, s diskrétním efektem odrůstajících kořínků. Je to barvicí systém bez amoniaku, ideální pro krytí prvních bílých vlasů, dodání barvy a výjimečného lesku. Ideální nástroj pro ženy, které se ještě nebarvily – je to první krok k jejich dokonalé barvě plné zářivých odlesků. Diarichesse je synonymem stoprocentní flexibility a stoprocentní předvídatelnosti výsledků barvení.

DIALIGHT: Revoluce v acid technologii

Dialight je první barva od L’Oréal Professionnel tón v tónu s acid technologií. Tato inovativní technologie má pH jemné k vlasům blížící se pH přírodních vlasů, a proto vlas nepoškozuje. Napomáhá uhlazovat vlasové vlákno a to se potom stává hedvábným na dotek. Dialight byla speciálně vyvinuta pro vlasy zcitlivělé barvením, melírováním nebo po preparaci.

Výhody barvení barvami DIALIGHT:

 • TÓNOVÁNÍ MELÍRŮ
  Zářivé melíry na míru. Neovlivňuje přírodní výšku tónu vlasu.
 • MAGICKÉ ODLESKY
  Ideální pro ženy, které rády často mění barvu. Přizpůsobeno pro změny odlesků, korekci barvy a stejně tak pro neutralizaci nežádoucích odlesků.
 • VÝJIMEČNÝ LESK
  Zářivé a lesklé odstíny s vinylovým efektem.
 • OŽIVENÍ STÁVAJÍCÍ BARVY
  Dodání lesku mdlým vlasům.
 • IDEÁLNÍ NA ZCITLIVĚLÉ VLASY
  Na vlasy barvené, po preparaci, po službě dlouhodobého narovnávání nebo na vlasy melírované.

DIARICHESSE: Znovuobjevení alcaline technologie

Diarichesse je barva tón v tónu s krytím bílých vlasů až do 70 %, s diskrétním efektem odrůstajících kořínků. Je to barvicí systém bez amoniaku, ideální pro krytí prvních bílých vlasů, dodání barvy a výjimečného lesku. Ideální nástroj pro ženy, které se ještě nebarvily – je to první krok k jejich dokonalé barvě plné zářivých odlesků. Diarichesse je synonymem stoprocentní flexibility a stoprocentní předvídatelnosti výsledků barvení.

Výhody barvení barvami DIARICHESSE:

 • LEPŠÍ KRYTÍ
  Až do 70 % bílých vlasů, diskrétní efekt odrůstajících kořínků
 • VĚTŠÍ FLEXIBILITA
  3 vyvíječe 6, 9 & 15 Vol., k dosažení dokonalého překrytí a požadované intenzity odlesků
 • MAXIMÁLNÍ KOSMETICITA VLASOVÉHO VLÁKNA
  Výjimečně hebké vlasy na dotek
 • HLUBOKÉ A SYTÉ ODLESKY
  Čisté a intenzivní odlesky
 • NÁVRAT K PŘIROZENOSTI
  Ztmavení zesvětlených vlasů pro návrat k přirozenosti v jednom kroku