408755_432495383464037_351944087_nMezi hlavní benefity služby Steam Style patří hloubková obnova vnitřní struktury vlasového vlákna až po 3 umytí, zrcadlový lesk a přirozený pohyb vlasů, scelené konečky a perfektně uhlazený účes až po 3 dny, který se snadno upravuje.

Služba Steam Style nabízí dva druhy ošetření dle typu vlasů. Ošetření hloubkově vyplňujících krémů s technologií Pro-Keratin pro lehce zcitlivělé nebo pro středně až velmi zcitlivělé vlasy a Ochranné sérum.

STEAMPOD je jedinečnou uhlazující žehličkou, která produkuje vysoký a plynulý proud páry s neuvěřitelnou účinností 3,5 g vodní páry za minutu. Klienti jistě ocení integrovaný profesionální hřeben, který vlasy rozčeše pro jejich maximální kontakt s pláty a usnadňuje tím přípravu vlasů. Díky těmto skvělým parametrům může pára proniknout do hloubky vlasového vlákna.

loreal-professional-steam-pod1Parní žehlička STEAMPOD je vybavena odolnými plovoucími žehlícími pláty s extra hladkým a tvrdým keramickým povrchem, které vlasy uhladí a zažehlí péči do vlasů. Technologické řešení STEAMPOD je navrhnuto ve spolupráci se značkou Rowenta Salon.

Krémy jsou obohaceny o kationické polymery a ceramidy, které napomáhají obnovovat vlasové vlákno a posilují mezibuněčný cement. Zároveň chrání vlasy před teplem během  procesu. Hloubkově vyplňující krémy s technologií zajišťují hloubkovou obnovu vlasového vlákna.

Ochranné uhlazující sérum je určeno pro aplikaci na velmi zcitlivělé oblasti, jako jsou melírované vlasy nebo konečky vlasů. Jeho složení je obohaceno o vyživující extrakt z avokádového oleje a oleje z meruňkových jader, které dodává vlasům regenerující účinek.