poradkonzulVíte, že správnou péčí můžete dosáhnout velké změny vašich vlasů? Pomocí hloubkového ošetření dokážeme ovlivnit všechny nežádoucí projevy, např: malý objem, krepatost, maštění pokožky, problémy s lupy a vypadáváním vlasů.

Proces je zahájen profesionální diagnózou vlasu a vlasové pokožky pro určení typu a stavu vlasu, napjatosti vlasové pokožky a pružnosti vlasu, kterou Vám navrhneme program profesionální i domácí péče na míru pomocí diagnostické kamery.

Profesionální diagnóza vlasů a vlasové pokožky se skládá také z rozhovoru s klientem, běhěm něhož získává kadeřník důležité informace o frekvenci mytí vlasů, úpravě vlasů, barvení či melírování vlasů, apod. Díky jednoduchým testům a velmi detailní fotografii, vám kadeřník  stanoví hloubkovou diagnózu a určí nejlepší profesionální péči pro vaše vlasy a vlasovou pokožku.

Analýza a typy vlasové pokožky

suche_lupy

  1. Zdravá vlasová pokožka je optimální pro růst krásných, silných a zdravých vlasů. Ani  jemné a přirozené šupinky nemusí znamenat žádný problém.
  2. Citlivá vlasová pokožka je na povrchu viditelně zarudlá. Čím více je zarudnutí patrné, tím více podrážděná a citlivá je vlasová pokožka.
  3. Suché lupy viditelné na vlasové pokožce představují vrstvy kožní rohovky různých velikostí. Tyto lupy mohou být jemné a jednoduše odpadávat, pokud jsou lupy suché. Suché lupy mohou pocházet z podráždění vlasové pokožky.
  4. Mastné lupy jsou také viditelné na vlasové pokožce. Na rozdíl od suchých jsou mastné lupy tlustší, lesklé a lepkavé.
  5. Mastná vlasová pokožka se leskne v důsledku nadměrné produkce kožního mazu. Tento jev lze snadno vidět pouhým okem, ale kamera pomáhá kadeřníkovi vysvětlit problém zákaznici a nabídnout vhodná řešení.
  6. Vypadávání vlasů
. Nadměrné vypadávání vlasů u mužů může vést až k úplné plešatosti, která se začíná projevovat na spáncích a čele a postupuje na temeno. U žen se nadměrné vypadávání vlasů objevuje méně často.

Díky profesionální diagnóze Vám můžeme doporučit správné postupy a produkty, které budou dokonale řešit potřebu Vašich vlasů.