inoa

Díky neustálému výzkumu laboratoří L’Oréal je v dnešní době značka L’Oréal Professionnel a její technologie zase o krok dále, proto nyní uvádí do kadeřnických salonů druhou generaci barev INOA. Snazší, rychlejší a s ještě lepším barevným výsledkem INOA 2 opět posouvá hranice standardu oxidačního barvení pro kadeřníky i jejich zákaznice.

V roce 2010 značka L’Oréal Professionnel uvedla do kadeřnických salonů novou revoluční profesionální barvu INOA, která započala novou éru oxidačního barvení vlasů pro kadeřníky i jejich zákaznice. Díky zcela nové a poprvé použité technologii S.O.B. (Systém olejové báze), která využívá síly oleje pro dosažení maximálního barevného výsledku, INOA změnila zažité standardy tradičního oxidačního barvení. Bez amoniaku i bez nežádoucí vůně, INOA se svou technologií S.O.B. nabízí nekonečnou kreativitu a barevnou sílu oxidační barvy a zároveň optimální respekt k vlasové pokožce i k vlasovému vláknu. Během pěti let své existence si barva INOA získala srdce mnoha kadeřníků i jejich zákaznic.

INOA druhé generace má nové inovativní složení, které umožňuje ještě jednodušší přípravu barvicí směsi. INOA 2 přichází pouze se dvěma složkami namísto tří, čímž se její použití stává ještě jednodušším, rychlejším a kreativnějším, než tomu bylo dříve. Barva neobsahuje amoniak, a je tak naprosto bez nežádoucí vůně. Textura barvicí směsi se po namíchá4328-inoa_2ní podobá prémiovému pleťovému krému, což ještě více usnadňuje aplikaci a podporuje dokonalost barevného výsledku. Nové složení, technologie a konzistence směsi mění především také finální emulgaci barvicí směsi, která je nyní 100% rychlejší a probíhá úplně stejně jako u běžného barvení. INOA druhé generace představuje skutečný smyslový zážitek z oxidačního barvení.

Zatímco většina tradičních oxidačních barev na vlasy je založena na principu vodní báze a amoniaku, INOA se svou technologií S.O.B. 2 (Systém Olejové Báze) mění tradiční pojetí barvení. Technologie S.O.B. 2 jako jediná využívá unikátní sílu oleje s cílem maximalizovat barvicí účinek za pomoci minimálního množství alkalické látky, která je charakteristická pro barvy. Díky této technologické revoluci je INOA první barva bez amoniaku, která nabízí veškeré výhody oxidačních barev: zesvětlení až o 3 tóny, 100% krytí bílých vlasů, perfektně dlouhotrvající barevný výsledek. Nabízí zároveň optimální ochranu pro vlasovou pokožku a vlasové vlákno. A to vše navíc pouze ve 2 částech díky převratnému sloučení barviv a oleogelu do jedné tuby, což bylo až doposud nemožné.